Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI Cechy charakterystyczne bramy firmy WIŚNIOWSKI:

 

 • bezpieczeństwo – dotyczy wszystkich użytkowników, którzy obsługują bramę,

   

 • solidna konstrukcja,

   

 • oszczędność miejsca,

   

 • inwestycja na lata – obustronne zabezpieczenie antykorozyjne. Elementy konstrukcyjne wykonane wykonane są ze stali ocynkowej,

   

 • komfort obsługi – ocieplona brama trzyma ciepło garażu ocieplonego. Komfort obsługi to także wygoda podczas otwierania i zamykania bramy,

   

 • różnorodność wzorów i kolorów daje wiele możliwości wyboru. Bramę garażową WIŚNIOWSKI łatwo można dopasować do stolarki i elewacji budynku już istniejącego.

KOLORYSTYKA


 

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania
z ponad 200 kolorów z palety RAL.

 

STRUKTURY


Sandgrain

Silkline

Smoothgrain

Woodgrain

 WZORY


 

UCHWYTY


MATOWE

POŁYSK

 

AUTOMATYKA


 


Napędy OPTIMUM dopasowane są do indywidualnych oczekiwań W zależności od powierzchni bramy oraz zasobności portfela dostępne są trzy wersje napędów do bram garażowych segmentowych i uchylnych: Optimum 600, Optimum 800, Optimum 1100.

Każdy z napędów po odpowiedniej konfiguracji jest kompatybilny z innymi urządzeniami. Tym samym pilotem można uruchomić np. bramę garażową i ogrodzeniową. Napęd dostarczany jest z wbudowaną centralą sterującą,
wyposażony w:

- dwa nadajniki zdalnego sterowania,
- diodową lampę sygnalizacyjną,
- szynę jezdną z listwą zębatą (możliwość doboru
- szyny w zależności od wysokości bramy),
- rozblokowanie napędu od wewnątrz pomieszczenia.


Napędy serii OPTIMUM T przeznaczone do garaży nowych lub modernizowanych gdzie istnieje możliwość podłączenia napięcia elektrycznego z gniazda umieszczonego w suficie.

Napęd  wyposażony jest w: wbudowaną centralę sterującą, dwa nadajniki zdalnego sterowania (czterokanałowe), diodową lampę sygnalizacyjną, szynę jezdną z listwą zębatą, zasilacz montowany
na szynie jezdnej.

 

   Napędy serii MIDO to inteligentna technologia w zakresie automatyki. Szyna jezdna jest kompletnie złożona wraz z łańcuchem oraz wózkiem jezdnym. Ma to wpływ na szybki montaż siłownika, eliminując jednocześnie błędy montażowe. Prosta procedura programowania ułatwia dobór parametrów dla napędu.

Napęd w komplecie z szyną jezdną dł. 3000 mm wyposażony jest w:
- silnik 24 V,

- centralę sterującą z zasilaczem,
- jeden nadajnik zdalnego sterowania,
- diodową lampę sygnalizacyjną.

   

 DODATKI DO NAPĘDU OPTIMUM


Komplet fotokomórek

Nadajnik

Rozblokowanie z zewnątrz

Zamek szyfrowy

 

Oferowane przez nas profesjonalne i nowoczesne bramy segmentowe Wiśniowski cechują się solidnym wykonaniem, a przy tym różnorodnością wzorów i barw. Bogata paleta kolorystyczna sprawia, że nasi Klienci posiadają wiele możliwości wyboru i idealnego dopasowania bramy do elewacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej.

 

Dzięki wytrzymałej i trwałej  konstrukcji oraz wyjątkowo prostej obsłudze, prezentowane bramy zapewniają oszczędność miejsca oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez osoby otwierające i zamykające je. Zastosowanie nowoczesnych systemów i rozwiązań, uniemożliwia samowolne opadnięcie skrzydła bramy a w sytuacji natrafienia na przeszkodę, skrzydło zatrzymuje się, po czym wraca do góry.

 

Bramy Wiśniowski prezentują nową, niezwykłą jakość opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technicznych i konstrukcyjnych. Charakteryzują się ciekawym designem oraz wysoką jakością użytych materiałów. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali ocynkowanej. Brama jest także obustronnie zabezpieczona przed korozją.

 

Nasze bramy są wyjątkowo odporne na przenikanie wody, przepuszczalność powietrza i działanie wiatru, przez co zachowują swe walory użytkowe i estetyczne przez lata. Zapewniają właściwą izolację akustyczną oraz termiczną. Mogą być zamontowane w każdym otworze garażowym. Są kompleksowo uszczelnione, dodatkowo istnieje również możliwość ocieplenia bramy.

 

Proponujemy bramy segmentowe Wiśniowski zarówno do budynków przemysłowych, takich jak magazyny, hale i innego rodzaju konstrukcje, jak i prywatnych, np. w garażach jedno- i dwustanowiskowych. Oferujemy bramy otwierane ręcznie oraz wyposażone w nowoczesne, zaawansowane technologicznie napędy elektryczne z serii Optimum oraz Mido. Dzięki nim otwieranie i zamykanie bramy jest wygodne, szybkie i bezpieczne.

 

Bramy segmentowe marki Wiśniowski otwierają się pionowo, pozostając pod stropem. Nie potrzebują więc wolnej przestrzeni przed garażem, zapewniając dzięki temu wiele miejsca na np. podjechanie samochodem bezpośrednio pod garaż w czasie zamykania i otwierania bramy.

 

Do napędów bram segmentowych Wiśniowski oferujemy również wiele niezbędnych i przydatnych dodatków, takich jak nadajniki, komplet fotokomórek, zamek szyfrowy czy urządzenie do rozblokowania z zewnątrz.

 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty bram segmentowych firmy Wiśniowski. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na nie, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniej dla Państwa bramy.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 503 854 145
Technologia

Newsy

Uwaga!!! teraz bramy Hormann w standardzie 42mm grubości
Mamy teraz lepsze bramy za tą sama cenę!!! Teraz grubość 42mm ocieplenie już w standardzie....

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM