Garaże metalowe


Garaże jednospadowe

 

Bardzo dobrze komponuje się w nowoczesnym budownictwie. Idealnie sprawdza się jako budynek wolnostojący, a także jako integralna część istniejącego domu czy budowli. Dużą zaletą takiego garażu jest możliwość dopasowania kierunku spadku dachu, przez co łatwiej można wybrać interesujące nas rozwiązanie.

 

Garaż jednospadowy Firmy WAW-SYSTEM jest komfortowym rozwiązaniem dla Twojego samochodu, ponieważ cechuje się przede wszystkim: 

 • trwałością

 • estetyką

 • najwyższą jakością wykonania

 • bezpieczeństwem

 • atrakcyjną ceną 

Garaże jednospadowe Firmy WAW-SYSTEM charakteryzują się: 

 • solidną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną ze stali ocynkowanej 

 • ściany garażu są płaskie – efekt budynku murowanego. Pokryte są tynkiem akrylowym o ziarnistości 1,5 – 2mm, dzięki czemu idealnie komponuje się z budynkiem już istniejącym.

Kolorystyka ścian dostępna z palety kolorów:


 

 • poszycie dachu wykonane jest z blachy ocynkowanej trapezowej T35.

  Kolorystyka dachu dostępna z palety kolorów:

POLIESTER STANDARD

 

 

POLIESTER MAT

 

 • wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 Wyposażenie garażu:

 

 

Trwałość i elegancja naszych garaży.

 

Oferujemy wysokiej jakości, eleganckie garaże metalowe, które sprawdzą się zarówno jako samodzielne budowle, jak i część stojącego domu lub innego rodzaju budynku. Charakteryzują się one wysoką trwałością i solidnością, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanego w środku samochodu i innych rzeczy, a przy tym przyjazną ceną. Wykonane są ze stali ocynkowanej, zapewniającej im wytrzymałą konstrukcję. Posiadają płaskie ściany, co daje efekt murowanego budynku. Tynk akrylowy, którym pokryte są ściany garażu, sprawia, że doskonale współgra on z wyglądem i stylistyką obiektów w otoczeniu. Na dachu położona jest mocna i trwała ocynkowana blacha trapezowa.

 

Szerokie zastosowanie

 

Jednospadowe garaże metalowe naszej firmy sprawdzą się jako garaże do przechowywania samochodów, ale można je wykorzystać również jako pomieszczenia magazynowe i gospodarcze, schowki budowlane itp. Nasze garaże dostępne są w różnych wymiarach i wielkościach. Oferujemy garaże jednostanowiskowe, dwustanowiskowe oraz wielkopowierzchniowe, przeznaczone na większą flotę aut.

 

Proponowane przez nas garaże posiadają możliwość wybrania kierunku spadku dachu,  co pozwala na najlepsze dopasowanie wyglądu budynku do potrzeb użytkownika oraz wyglądu otoczenia. Oferujemy garaże w bogatej palecie kolorów ścian i pokryć dachowych, w tym matowych i standardowych.

 

 

Garaż metalowy czy murowany?

 

Osoby, które chcą postawić garaż, często nie wiedzą, od czego zacząć i zastanawiają się, który garaż wybrać – murowany czy metalowy? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przede wszystkim należy określić wielkość garażu, który nas interesuje, a także wysokość posiadanego budżetu. Każdy z prezentowanych obiektów posiada swoje niewątpliwe zalety i od wspomnianych środków finansowych, powierzchni budynku a także czasu, którym dysponujemy, zależy, na który garaż należy się zdecydować.

 

Garaże murowane cechują się atrakcyjnym wyglądem i trwałością. Sami możemy zadecydować, jakich materiałów użyjemy do jego wykonania, co położymy na dach i na jaki kolor pomalujemy ściany. Należy jednakże mieć na uwadze, że budowa garażu nie należy do najtańszych inwestycji. Trzeba na nią przeznaczyć całkiem sporo środków finansowych, koszty osiągają bowiem nawet kilkanaście tysięcy złotych. Istotna jest również jego powierzchnia. Trzeba pamiętać, że garaż o powierzchni powyżej 35 metrów kwadratowych należy zgłosić do urzędu i postarać się o pozwolenie na jego budowę. Sam czas trwania budowy to zwykle 2-3 tygodnie.

 

Atutem garaży metalowych jest natomiast przede wszystkim niska cena, a także niewątpliwa szybkość postawienia budynku. Garaże te dostępne są w wielu wymiarach, dzięki temu można stawiać w nim wszystkie rodzaje samochodów, także dostawcze, a nawet ciężarowe. Są bardzo proste w montażu – wystarczy je odpowiednio skręcić, aby otrzymać trwałą i solidną konstrukcję. Czas montażu wynosi kilka godzin, natomiast oczekiwania na wybrany model – zwykle maksymalnie do 14 dni. Zaletą tej formy budynku jest również najczęściej brak pozwolenia na budowę, dzięki czemu można go właściwie postawić „od ręki”, co bardzo skraca czas od decyzji o zakupie do użytkowania garażu metalowego. Warto pamiętać, że współcześnie metalowe garaże wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz cechują się wytrzymałością oraz ciekawym wyglądem. To już nie są tak popularne niegdyś, ale nieatrakcyjne wizualnie i nietrwałe „blaszaki”, lecz solidne, a przy tym stylowe obiekty budowlane.

 

Jak wybrać metalowy garaż?

 

Poszukując garażu metalowego, warto jest wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na rodzaj materiału, z którego wykonany jest garaż. Zazwyczaj będzie to ocynkowana stal, ale dobrze, aby była ona w jak najlepszym, pierwszym gatunku, takim jak garaże naszej firmy. Garaże WAW System wykonywane są z wysokiej jakości stali pokrytej tynkiem akrylowym o ziarnistości 1,2-2 mm, natomiast na dachu położona jest trwała blacha trapezowa T35.

 

Rzecz jasna ważna jest również wielkość garażu. Nasza firma proponuje garaże jedno- i dwustanowiskowe, a także wielkopowierzchniowe, dzięki czemu nasze obiekty sprostają wszelkim Państwa wymaganiom i potrzebom. Oprócz wielkości, istotny jest też kolor ścian i pokrycia dachowego. Ważne, by pasowały one do domu mieszkalnego lub innych budynków. Dlatego warto szukać firmy, która proponuje garaże w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwi proste dopasowanie tego obiektu do wyglądu i stylistyki otoczenia.

 

Istotny jest również okres gwarancji na oferowane produkty, jak również mnogość dodatkowych akcesoriów i wyposażenia garażu. W naszej ofercie znajdują się m.in. różnego typu bramy, okna i drzwi, a także rynny i pełna automatyka, idealnie dopasowane do danego rodzaju garażu metalowego.

 

Szeroka oferta garażowa

 

Garaż metalowy to niedrogi sposób na szybkie postawienie budynku, w którym przechowywać można nie tylko samochód, ale i inne przedmioty, np. rowery, narzędzia, kosiarkę, inne maszyny i urządzenia itp. Jeśli więc interesuje Państwa ten rodzaj garażu, zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, udzielą informacji i pomogą w podjęciu decyzji o wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa garażu.

 

 

 


Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 503 854 145
Technologia

Newsy

Uwaga!!! teraz bramy Hormann w standardzie 42mm grubości
Mamy teraz lepsze bramy za tą sama cenę!!! Teraz grubość 42mm ocieplenie już w standardzie....

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM