Garaże jednospadowe z dużą bramą segmentową


Garaże jednospadowe

Wielokrotnie bywa iż garaże dwustanowiskowe ze ścianką działową nie do końca zadowalają kierowców , czego główną przyczyną jest niezbyt łatwe manewrowanie autem. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie abyście Państwo zamówili u nas garaż dwustanowiskowy, który stanowi jednolitą powierzchnię.

Budynek z powodzeniem sprawdza się jako garaż na dwa samochody, przy czym zyskujecie więcej swobody, nie musicie np. za wszelką cenę starać się aby wjazd do posesji przebiegał w prostej linii do garażowej bramy. Jeśli takie są właśnie Wasze oczekiwania proponujemy abyście wzięli pod uwagę garaże z dachem jednospadowym, bowiem ta konstrukcja idealnie pasuje do powyższej koncepcji. Tego rodzaju garaże na dwa samochody wyróżnia spora przestrzeń, w związku z czym na pewno spodobają się także majsterkowiczom- jest miejsce do pracy, jest gdzie przechowywać narzędzia. Jako że dostarczamy Państwu produkt z pełnym wyposażeniem, otrzymacie garaż z dużą bramą, wykonaną solidnie i profesjonalnie.

Wygodny wjazd oraz wyjazd to przecież podstawa. Szczególnie polecamy cieszące się ogromną popularnością garaże z bramą segmentową, która jest naszym zdaniem najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Garaż z bramą segmentową, wykonaną z dobrej jakości paneli cechuje przede wszystkim energooszczędność.

 

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagających klientów wprowadzone zostały do produkcji garaże z jedną, dużą przestrzenią bez ściany działowej i dodatkowych podpór w środku garażu. Dzięki temu zyskujemy więcej miejsca np. do manewrowania samochodem.

Firma WAW-SYSTEM dokonuje wszelkich starań, aby produkowane garaże były wykonane z najwyższą starannością.

Garaże produkowane są zarówno w standardowych wymiarach, jak i na zlecenie Klienta.

 

 

KOLORYSTYKA

  • Ściany garażu płaskie – efekt budynku murowanego, pokryte tynkiem akrylowym z dostępnej palety

 

  •  poszycie dachu z blachy ocynkowanej trapezowej T35 w dostępnych kolorach

 

POLIESTER STANDARD

 

 

POLIESTER MAT

 

  • wykończenie dekarskie – ATTYKA – dostępne w trzech kolorach:

 Wyposażenie garażu:

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń do nas
+48 503 854 145
Technologia

Newsy

Uwaga!!! teraz bramy Hormann w standardzie 42mm grubości
Mamy teraz lepsze bramy za tą sama cenę!!! Teraz grubość 42mm ocieplenie już w standardzie....

zobacz więcej
MAPKA DOJAZDU
LOGO WAW-SYSTEM